Výsledky Memoriálu Vladimíra Mikuleho 2015

Autor: , 3. Říjen, 2015

VitezoveVM2015

Uprostřed vítěz turnaje Jakub Šafařík, vlevo 2. Václav Volman ml. , vpravo 3. Petr Tázlar

 

Konečné pořadí
Poř. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 Šafařík Jakub 2058 TJ Slavia Hradec Králové 8,5 47,0
2 Volman ml. Václav 1997 TJ Lomnice nad Popelkou 7,0 41,0
3 Tázlar Petr 2199 ŠK AD Jičín 6,5 50,0
4 Soural Karel 1956 TJ Sokol Struhařov 6,0 47,5
5 Buchar Petr 2008 ŠK AD Jičín 6,0 47,5
6 Novotný Jaroslav 2201 ŠK AD Jičín 5,5 53,5
7 Hollmann Zdeněk 1965 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 5,5 49,5
8 Štefan Jaroslav 1883 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 5,5 46,5
9 Fuchs František 1911 TJ Dvůr Králové nad Labem 5,5 44,5
10 Zahálka Jan 1864 TJ Dvůr Králové nad Labem 5,5 44,0
11 Lukša Aleš 1780 Sokol Sendražice 5,0 46,5
12 Vágner Patrik 1702 TJ Náchod 5,0 46,5
13 Flašar Jaroslav 2060 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 5,0 46,5
14 Láska Tomáš 1850 TJ Lomnice nad Popelkou 5,0 44,0
15 Kohout Jan 1963 ŠK AD Jičín 5,0 43,0
16 Přibík Petr 1962 Sokol Hradec Králové 5,0 41,0
17 Šafařík Kamil 1806 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 5,0 40,0
18 Blažek Dušan 2094 TJ Lomnice nad Popelkou 5,0 39,5
19 Kříž Milan 1757 ŠK AD Jičín 4,5 47,5
20 Blaháček Evžen 1865 TJ Lokomotiva Liberec 4,5 46,0
21 Plháček Václav 1821 TJ Sokol Hostivice 4,5 41,5
22 Volman st. Václav 1727 TJ Lomnice nad Popelkou 4,5 39,0
23 Vytlačil Václav 1000 Hodkovice 4,5 31,5
24 Pipek Petr 1611 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 4,0 45,0
25 Kobrle Karel 1712 TJ Nová Paka 4,0 42,5
26 Martínek Lubomír 1660 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 4,0 38,5
27 Lajbl Jan 1342 ŠK AD Jičín 4,0 37,5
28 Švec Luděk 1748 TJ Desko Liberec 4,0 37,5
29 Šindelář Luděk 1702 TJ Víchová nad Jizerou 4,0 35,5
30 Dlouhý Milan 1764 TJ Lomnice nad Popelkou 4,0 35,0
31 Mikule Zdeněk 1706 TJ Lomnice nad Popelkou 4,0 33,5
32 Svída Rostislav 1714 TJ Dvůr Králové nad Labem 3,5 40,0
33 Schovánek Karel 1681 TJ Lomnice nad Popelkou 3,5 37,5
34 Vít Ondřej 1439 TJ Dvůr Králové nad Labem 3,5 31,5
35 Rozumek Pavel 1795 TJ Lomnice nad Popelkou 3,5 31,5
36 Sládek Jaroslav 1706 ŠK AD Jičín 3,0 33,0
37 Hanuš Jan 1506 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 3,0 30,5
38 Machek Josef 1598 TJ Nová Paka 3,0 29,5
39 Snášel Jan 1000 Praha 1,0 28,5
40 Doležel Martin 1250 TJ Lomnice nad Popelkou 0,0 29,5

 

Kompletní výsledky turnaje také na Chess-results

Pozvánka na šachový turnaj – Memoriál Vladimíra Mikuleho

Autor: , 16. Září, 2015

Pořadatel:              Šachový oddíl TJ Lomnice nad Popelkou

Místo turnaje:  Restaurace „Na můstkách“ ve sportovním areálu skokanských můstků v Lomnici nad Popelkou

Termín:                  sobota 3. října 2015

Systém turnaje:  švýcarský systém na 9 kol

Hrací tempo:        2×15 minut na partii

Kontakt a termín pro přihlášky:

Email: v.volman@gmail.com

Přihlášky posílejte mailem do 1.10.2015, kapacita sálu pro 50 nejdříve přihlášených!

Uvádějte vždy konkrétní jméno hráče, datum narození, Elo a oddíl.

Startovné:            přihlášení dospělí 80 Kč, mládež a důchodci 40 Kč, na místě 100 Kč / 50 Kč

Program:

prezentace:                 8:15–8:50
zahájení:                      9:10
1. až 5. kolo:                9:15–12:30
přestávka na oběd:   12:30–13:30
6. až 9. kolo:               13:30–16:00
vyhlášení výsledků:   16:15

Poznámka: Každý lichý hráč si přiveze jednu šachovou soupravu a jedny jdoucí šachové hodiny. V omezeném množství možno zapůjčit na místě za poplatek 100 Kč.

Oběd, občerstvení a nápoje zajištěny. Připraveny budou pěkné ceny.

Všechny šachisty srdečně zvou pořadatelé.

Béčko vyhrálo regionální přebor družstev!

Autor: , 6. Březen, 2015

Vítězné béčko

Na fotografii hráči vítězného B týmu (body / počet sehraných partií):

Vpředu s pohárem M. Dlouhý (3,5/6), zleva V. Hlubůček (5/7), T. Láska (7/7), Z. Mikule ml. (1/1) a Z. Mikule st. (6/7), na fotografii chybí O. Krotil (5,5/7) a P. Rozumek (ze zdravotních důvodů nehrál)

Vánoční turnaj mládeže

Autor: , 18. Prosinec, 2014

V pátek 12.12.2014 se v DDM „Sluníčko“ v Lomnici nad Popelkou uskutečnil turnaj dětí do 15 let. Turnaje se zúčastnilo šest mladých šachistů (4 chlapci a 2 dívky). Akce proběhla v přátelské a klidné atmosféře a každý účastník dostal drobnou cenu.

Vanoce2014

Konečné pořadí
Poř. Jméno Body S-B
1 Bobek Matěj 8,0 31,00
2 Bažantová Bohuslava 7,0 29,00
3 Zeman David 6,0 21,00
4 Kožíšková Martina 5,0 17,00
5 Bartoníček Jakub 4,0 12,00
6 Bobek Jáchym 0,0 0,00

Výsledky Memoriálu Vladimíra Mikuleho 2014

Autor: , 5. Říjen, 2014

VitezoveVM2014

Uprostřed vítěz turnaje Petr Tázlar, vlevo 2. Zdeněk Urban , vpravo 3. Jaroslav Flašar

 

Konečné pořadí
Poř. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 Tázlar Petr 2236 ŠK AD Jičín 7,5 50,0
2 Urban Zdeněk 2146 ŠK AD Jičín 7,0 52,5
3 Flašar Jaroslav 1986 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 7,0 51,0
4 Šafařík Kamil 1758 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 6,5 48,0
5 Kohout Jan 1952 ŠK AD Jičín 6,5 47,5
6 Volman ml. Václav 1935 TJ Lomnice nad Popelkou 6,5 47,0
7 Kadeřábek Jiří 2134 ŠK AD Jičín 6,0 50,5
8 Buchar Petr 2004 ŠK AD Jičín 6,0 49,0
9 Kříž Milan 1735 ŠK AD Jičín 6,0 38,0
10 Soural Karel 2004 TJ Sokol Struhařov 5,5 50,0
11 Lipták Pavel 2107 Šachklub Jilemnice 5,5 47,5
12 Štefan Jaroslav 1889 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 5,5 46,5
13 Zahálka Jan 1907 TJ Dvůr Králové nad Labem 5,5 45,0
14 Blažek Dušan 2154 TJ Lomnice nad Popelkou 5,5 42,5
15 Láska Tomáš 1857 TJ Lomnice nad Popelkou 5,5 42,5
16 Fuchs František 1919 TJ Dvůr Králové nad Labem 5,0 49,0
17 Kobrle Karel 1691 TJ Nová Paka 5,0 44,0
18 Volman st. Václav 1761 TJ Lomnice nad Popelkou 5,0 40,5
19 Blaháček Evžen 1906 TJ Desko Liberec 4,5 46,5
20 Přibík Petr 1959 Sokol Hradec Králové 4,5 43,5
21 Peníška Pavel 1910 TJ Desko Liberec 4,5 43,0
22 Jína Luboš 1783 TJ Slavia Liberec 4,5 42,0
23 Mikule st. Zdeněk 1682 TJ Lomnice nad Popelkou 4,5 41,5
24 Dlouhý Milan 1762 TJ Lomnice nad Popelkou 4,5 41,0
25 Martínek Lubomír 1637 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 4,5 39,5
26 Šindelář Luděk 1731 TJ Víchová nad Jizerou 4,5 38,5
27 Švec Luděk 1693 TJ Desko Liberec 4,5 38,0
28 Svída Rostislav 1686 TJ Dvůr Králové nad Labem 4,5 37,0
29 Špinka Petr 1931 ŠK Libštát 4,5 35,5
30 Geissel Josef 1782 TJ Nová Paka 4,0 40,0
31 Vágner Patrik 1751 TJ Náchod 4,0 39,0
32 Sládek Jaroslav 1672 ŠK AD Jičín 4,0 38,5
33 Hainiš Ladislav 1566 TJ Tatran Hostinné 3,5 39,5
34 Chára Martin 1351 TJ Tatran Hostinné 3,5 36,5
35 Kobrle Jaromír 1308 TJ Nová Paka 3,5 35,0
36 Krotil Ondřej 1548 TJ Lomnice nad Popelkou 3,5 33,5
37 Machek Josef 1363 TJ Nová Paka 3,5 33,0
38 Pipek Petr 1000 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 3,5 31,5
39 Veselý Jakub 1000 Šachklub Jilemnice 3,0 30,0
40 Římovský Pavel 1648 TJ Lokomotiva Liberec 3,0 27,0
41 Zákoucký Otto 1634 ŠK AD Jičín 2,5 35,0
42 Čerych Petr 1000 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2,5 31,0
43 Harbichová Marcela 1000 2,5 30,5
44 Matyáš Matěj 1000 ZŠ Sobotka 2,0 29,0
45 Klikar Vojtěch 1000 TJ Semily 2,0 27,5

Pozvánka na šachový turnaj – Memoriál Vladimíra Mikuleho

Autor: , 25. Září, 2014

Pořadatel:              Šachový oddíl TJ Lomnice nad Popelkou

Místo turnaje:  Restaurace „Na můstkách“ ve sportovním areálu skokanských můstků v Lomnici nad Popelkou

Termín:                  sobota 4. října 2014

Systém turnaje:  švýcarský systém na 9 kol

Hrací tempo:        2×15 minut na partii

Kontakt a termín pro přihlášky:

Email: v.volman@gmail.com

Přihlášky posílejte mailem do 2.10.2014, kapacita sálu pro 50 nejdříve přihlášených!

Uvádějte vždy konkrétní jméno hráče, datum narození, Elo a oddíl.

Startovné:            přihlášení dospělí 80 Kč, mládež a důchodci 40 Kč, na místě 100 Kč / 50 Kč

Program:

prezentace:                 8:15–8:50
zahájení:                      9:10
1. až 5. kolo:                9:15–12:30
přestávka na oběd:   12:30–13:30
6. až 9. kolo:               13:30–16:00
vyhlášení výsledků:   16:15

Poznámka: Každý lichý hráč si přiveze jednu šachovou soupravu a jedny jdoucí šachové hodiny. V omezeném množství možno zapůjčit na místě za poplatek 100 Kč.

Oběd, občerstvení a nápoje zajištěny. Připraveny budou pěkné ceny.

Všechny šachisty srdečně zvou pořadatelé.

Letní turnaj mládeže

Autor: , 27. Květen, 2014

V pátek 23.5.2014 se v DDM „Sluníčko“ v Lomnici nad Popelkou uskutečnil turnaj dětí do 15 let. Turnaje se zúčastnilo 18 mladých šachistů, akce proběhla v přátelské a klidné atmosféře a každý účastník si odnesl diplom a cenu.

Kategorie dívky:

1. Bohuslava Bažantová (uprostřed), 2. Martina Kožíšková (vpravo),  3. Veronika Nechanická (vlevo)

Kategorie chlapci:

1. Štěpán Dolenský (uprostřed), 2. Martin Říha (vpravo),  3. Filip Dolenský (vlevo)

 

Konečné pořadí

Poř. Jméno Klub Body BH.
1 Dolenský Štěpán ŠK Libštát 6,5 30,0
2 Říha Martin ŠK Libštát 6,5 29,5
3 Dolenský Filip ŠK Libštát 5,0 30,0
4 David Adam ŠK Libštát 5,0 28,0
5 Bobek Matěj TJ Lomnice nad Popelkou 4,0 29,0
6 Novotný Štěpán TJ Semily 4,0 23,5
7 Bažantová Bohunka TJ Lomnice nad Popelkou 4,0 19,0
8 Nechanický Robert TJ Semily 3,5 28,0
9 Berkes Josef TJ Semily 3,5 23,5
10 Bartoníček Kuba TJ Lomnice nad Popelkou 3,0 29,5
11 Klikar Vojtěch TJ Semily 3,0 24,5
12 Kožíšková Martina TJ Lomnice nad Popelkou 3,0 22,5
13 Zeman David TJ Lomnice nad Popelkou 3,0 22,0
14 Nechanická Veronika TJ Semily 3,0 17,5
15 Salava Filip TJ Semily 2,5 24,5
16 Janda Matěj TJ Lomnice nad Popelkou 2,5 21,5
17 Zelmanovič Matěj TJ Lomnice nad Popelkou 1,0 20,0
18 Bobek Jáchym TJ Lomnice nad Popelkou 0,0 18,5

Výsledky Memoriálu Vladimíra Mikuleho 2013

Autor: , 5. Říjen, 2013

IMG_2796

Uprostřed vítěz turnaje Jakub Šafařík, vlevo 2. Petr Tázlar, vpravo 3. Jiří Kadeřábek

 

Konečné pořadí
Poř. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 Šafařík Jakub 2058 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 7,0 49,0
2 Tázlar Petr 2199 ŠK AD Jičín 7,0 46,5
3 Kadeřábek Jiří 2185 ŠK AD Jičín 6,5 49,5
4 Volman ml. Václav 1927 TJ Lomnice nad Popelkou 6,0 47,5
5 Malec Jan 2055 Stráž pod Ralskem 6,0 44,5
6 Blaháček Evžen 1921 TJ Desko Liberec 6,0 40,0
7 Flašar Jaroslav 2090 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 5,5 46,5
8 Špinka Petr 1985 ŠK Libštát 5,5 44,0
9 Joukl Zdeněk 2033 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 5,0 51,0
10 Fuchs František 1921 TJ Dvůr Králové nad Labem 5,0 45,0
11 Lipták Pavel 2119 Šachklub Jilemnice 5,0 44,5
12 Láska Tomáš 1850 TJ Lomnice nad Popelkou 5,0 41,5
13 Volman st. Václav 1712 TJ Lomnice nad Popelkou 5,0 40,0
14 Kohout Jan 1984 ŠK AD Jičín 5,0 40,0
15 Buchar Petr 2008 ŠK AD Jičín 4,5 51,5
16 Sládek Jaroslav 1658 ŠK AD Jičín 4,5 46,5
17 Zahálka Jan 1669 TJ Dvůr Králové nad Labem 4,5 44,5
18 Svída Rostislav 1714 TJ Dvůr Králové nad Labem 4,5 44,0
19 Šafařík Kamil 1806 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 4,5 39,5
20 Vágner Patrik 1745 TJ Náchod 4,0 39,5
21 Kobrle Karel 1712 TJ Nová Paka 4,0 37,5
22 Švec Luděk 1764 TJ Desko Liberec 4,0 35,5
23 Dlouhý Milan 1764 TJ Lomnice nad Popelkou 4,0 35,5
24 Šindelář Luděk 1703 TJ Víchová nad Jizerou 4,0 31,0
25 Přibík Petr 1974 Sokol Hradec Králové 3,5 39,5
26 Zákoucký Otto 1605 ŠK AD Jičín 3,5 37,0
27 Mikule st. Zdeněk 1706 TJ Lomnice nad Popelkou 3,5 32,0
28 Machek Josef 1395 TJ Nová Paka 3,5 28,0
29 Schovánek Karel 1681 TJ Lomnice nad Popelkou 2,5 31,0
30 Rozumek Pavel 1795 TJ Lomnice nad Popelkou 2,0 33,0
31 Vít Ondřej 1250 Sokol Červený Kostelec 2,0 30,5
32 Kobrle Jaromír 1275 TJ Nová Paka 1,5 30,5